O FIRMIE

Jesteśmy firmą z branży instalacyjnej. Stawiamy na niezawodne urządzenia i sprawdzone rozwiązania, które od lat z powodzeniem wykorzystujemy spełniając marzenia naszych inwestorów o energooszczędnych instalacjach, dzięki którym staną się niezależni. Systematycznie się doszkalamy i wyszukujemy najlepsze rozwiązania na rynku.

 

Korzystamy tylko i wyłącznie z wysokiej klasy materiałów i sprzętu budowlanego. Daje to gwarancję na szybkie i sprawne wykonanie inwestycji z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

 

Dopasowana dla Ciebie. Znajdziemy rozwiązanie dla każdej inwestycji–domu jednorodzinnego w budowie, modernizowanego budynku, sklepu wielkopowierzchniowego czy dużej firmy.

 

Darmowe ogrzewanie i wentylacja dla Twojego domu? Z nami zainstalujesz fotowoltaikę, która zasili oferowane przez nas urządzenia: pompę ciepła i rekuperator. Znajdziemy rozwiązanie dla każdej inwestycji-domu jednorodzinnego w budowie, modernizowanego budynku, sklepu wielkopowierzchniowego czy dużej firmy.

 

Tylko własne ekipy, bez podwykonawców i firm zewnętrznych. Nasze zespoły to doświadczeni monterzy mogący się pochwalić latami doświadczenia w przygotowywaniu różnego rodzaju instalacji. Nie korzystamy z usług zewnętrznych firm, stawiamy na sprawdzonych, zaufanych wykonawców.

 

ul. Urbanowicka 8

43-109 Tychy 

 +48 730 169 106

 biuro@hydrooptima.eu